Katedra Geologii Ogólnej i Geoturystyki

geoturystyka, sedymentologia, geologia regionalna, mikropaleontologia, dendrochronologia, kartografia, GIS, modelowanie przestrzenne, geostatystyka

Rekrutacja

Tablica ogłoszeń

05.04.2016
Zapisy na praktykę sudecką i nadmorską z geologii ogólnej
Od czwartku 7.04.2016, godziny 15:00, WYŁĄCZNIE DROGĄ INTERNETOWĄ, na stronie WWW Katedry Geologii Ogólnej i Geoturystyki zostanie uruchomiona możliwość zapisania się na praktyki z geologii ogólnej w Sudetach nad morzem. Zapisy można dokonywać do poniedziałku, 11 kwietnia 2016r. 24:00. W następnym dniu, 12.04.2016 nastąpi weryfikacja list i przydział na turnusy, w miarę możliwożci - w terminach proponowanych przez studentów. Wszystkie osoby, które nie są na oficjalnych listach dziekanatowych zostaną zweryfikowane. Po wprowadzeniu poprawek, w tym dniu, na tablicy ogłoszeń zostanie wywieszona lista papierowa, z oficjalnym przydziałem na turnusy. Ewentualne zmiany na tej liście będą możliwe (tylko przez maila) wyłącznie za zgodą kierowników praktyk: dr W. Masteja (wmastej@agh.edu.pl) i dr S. Bębenka (bebenek@geol.agh.edu.pl). Szczegółowe ogłoszenie dotyczące praktyk sudeckich do pobrania tutaj (pdf).
dr inż. Wojciech Mastej; [47-65]
 

Forum Geoprodukt

Forum Geoprodukt

Geopark Kielce oraz KGOiG zapraszają na II Ogólnopolskie Forum Geo-Produkt 2016 pt.: Warsztaty: "GEO-PRODUKT - od pomysłu do realizacji".

Więcej

Kurs pilotów wycieczek

KGOiG jest organizatorem szkolenia pilotów wycieczek trwającego osiem semestrów w ramach studiów na kierunku Turystyka i Rekreacja.

Więcej